Technolog

Náplň práce:

  • Tvorba technologických postupů včetně norem,
  • kontrola podkladů pro výrobu, zpracování návodek,
  • kontrola a schvalování výkresové dokumentace,
  • výběr a specifikace nejvhodnějšího pracoviště, stanovení potřeby speciálního nářadí a přípravků,
  • sledování průběhu a dodržování technologických postupů,
  • analýzy a tvorba nápravných opatření, technická podpora při jednání se zákazníkem apod.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického zaměření, nejlépe strojírenství a adekvátní praxi,
  • pokročilou znalost MS Office (Excel),
  • orientaci v práci s 3D CAD systémy (Solidworks)
  • základní znalost AJ,
  • technické myšlení,
  • spolehlivost, pečlivost, samostatnost a rozhodnost,
  • uvítáme znalost programování CNC strojů.

Nabízíme:

  • Možnost rozvoje a kariérního, osobnostního a vědomostního růstu,
  • přátelský kolektiv a maximální podporu při zaškolení,
  • práci přímo v Plzni, flexibilní pracovní dobu, jednosměnný provoz,
  • příspěvek na penzijní připojištění až 1200 Kč/měsíc,
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny "sick day",
  • Cafeterii Sodexo,
  • zdravotní program - lékař na telefonu,
  • školení a jazykové kurzy,
  • dotované stravování v závodní jídelně,
  • další benefity jako hrazené dny volna navíc při osobních/rodinných událostech,
  • odměny při životním jubileu,
  • parkování v areálu včetně zabezpečeného parkování pro kola.

Místo výkonu:

Pošlete nám životopis