Obchodní manažer(ka)

Rozšiřujeme náš tým obchodníků. Máš rád výzvy? Jsi komunikativní, aktivní a chceš se občas podívat i do světa? Pak hledáme právě tebe.

Náplň práce:

  • Udržování obchodních vztahů s našimi současnými zákazníky,
  • příjem poptávek a jejich následná evidence v systému společnosti,
  • zpracování nabídek, vyjednávání obchodních podmínek a smluv. To vše ve spolupráci s ostatními odbornými úseky (technologie, konstrukce...),
  • akvizice nových zákazníků.

Bez čeho to nepůjde:

  • SŠ/VŠ vzdělání, přednostně technického zaměření,
  • praxe alespoň 2 roky v obchodním oddělení výrobní společnosti,
  • AJ komunikativně je podmínkou,
  • výborné prezentační a komunikační schopnosti,
  • ochotu občas cestovat do zahraničí (veletrhy, jednání u zákazníka)
  • pokročilá znalost práce na PC (MS Office),
  • aktivní ŘP sk.B,
  • spolehlivost; kreativita, technické myšlení, samostatnost a rozhodnost.

Co ti nabízíme?

  • Zajímavou základní mzdu v závislosti na praxi a zkušenosti a s pravidelným navyšováním,
  • čtvrtletní bonusy,
  • Home office,
  • pružnou pracovní dobu,
  • příspěvek na penzijní připojištění až 1200 Kč/měsíc,
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny "sick day",
  • Cafeterii Pluxee (Sodexo),
  • zdravotní program - lékař na telefonu,
  • školení a jazykové kurzy,
  • dotované stravování v závodní jídelně,
  • další benefity jako hrazené dny volna navíc při osobních/rodinných událostech,
  • odměny při životním jubileu,
  • parkování v areálu včetně zabezpečeného parkování pro kola.

Místo výkonu:

Pošlete nám životopis

Kontakty

Andrea Svěcená

Personální oddělení

T  +420 377 177 710
M +420 724 500 602