CNC programátor

Pracovní náplň:

  • Vytváří programy pro potřebu CNC strojů
  • Podílí se na tvorbě technologických postupů
  • Ověřuje a aplikuje nové technologické metody
  • Určuje potřebné vybavení CNC strojů

Požadujeme:

  • Vzdělání technického směru
  • Praxe v oboru
  • Znalost tvorby CNC programů (horizontky a portálové frézky)
  • Znalost programů Siemens Sinumerik a Heidenhain
  • Základní znalost tvorby technologických postupů
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ výhodou
  • Spolehlivost, přesnost, ochotu učit se novým věcem
  • Komunikativnost, flexibilita
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Zaměstnání ve strojírenské společnosti s dlouholetou tradicí
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Vysokou míru seberealizace při řešení úkolů
  • Dobré platové podmínky
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Závodní stravování dotované zaměstnavatelem
  • Řadu dalších zaměstnaneckých benefitů

Místo výkonu:

  • Wikov Gear s.r.o., Plzeň

V případě, že máte zájem o tuto pozici, vyplňte, prosím, následující dotazník.

Pošlete nám životopis