Reklamační technik

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru (strojní obor výhodou)
  • praxe na obdobné pozici vítána
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • znalost výrobních/technologických procesů výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office)

Náplň práce:

  • zodpovědnost za vyřizování reklamací a stížností zákazníka
  • vedení jednání se zákazníky týkající se reklamací
  • schvalování a kontrola nápravných opatření u reklamací
  • archivace reklamačních složek a veškeré související dokumentace
  • vedení evidence reklamací a stížností
  • schvalování, kontrola a hodnocení zavádění nápravných opatření týkajících se reklamací
  • zpracování reportingu o stavu reklamací pro vedení společnosti

Nabízíme:

  • Zaměstnání ve strojírenské společnosti s dlouholetou tradicí
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Dobré platové podmínky, každoroční navyšování mezd, čtvrtletní odměny
  • 5 týdnů dovolené, sick day
  • Příspěvek na penzijní připojištění až 900Kč/měsíc
  • Dotované závodní stravování v budově společnosti
  • Další zaměstnanecké výhody

Místo výkonu:

Pošlete nám životopis