Lakýrník / Lakýrnice

NÁPLŇ PRÁCE

  • lakování a příprava povrchů kovových částí převodovky
  • příprava pro lakování - čištění a odmašťování ploch
  • stříkání základní a vrchní barvou
  • důraz na preciznost lakované vrstvy

POŽADUJEME

  • praxe v oboru výhodou
  • samostatnost, zodpovědnost a logické myšlení
  • práce s technologickými postupy

TĚŠIT SE MŮŽETE NA

  • nadstandartní příplatky za směny
  • příspěvek na penzijní připojištění až 1400 Kč
  • až 30 dnů volna každý rok
  • lékaře na telefonu
  • příspěvek na dopravu
  • výhodné volání pro celou rodinu
  • stravování v závodní jídelně s obědy od 39 Kč a výběrem ze 6ti jídel
  • další zajímavé benefity, ze kterých si vybere opravdu každý:
    • placené dny volna navíc při svatbě, narození dítěte apod.
    • odměny za pracovní jubileum, životní jubileum, odchod do důchodu
    • firemní ubytovna
    • podpora sportovních aktivit, sponzoring týmu ve Vaší obci
    • firemní akce – sportovní, kulturní, zážitkové, životní pojištění a mnoho dalšího
  • pohodlné parkování v areálu s bezpečným přístřeškem na kola a motocykly

Místo výkonu:

  • Wikov MGI a.s. – výrobní závod , Hronov

Pošlete nám životopis