Konstruktér

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojní obor výhodou)
  • Znalost AJ
  • Kreativita
  • Znalost práce v CAD (znalost Solid Works výhodou)
  • Manuální zručnost, ochota účastnit se montáží v prostorách společnosti
  • Ochota k občasnému cestování na místa instalace

Náplň práce:

  • Konstrukce převodovek
  • Reverse engineering
  • Vytváření výkresové dokumentace na základě změření skutečných výrobků
  • Práce s modely ze 3D scanneru, účast při scanování
  • Navrhování úprav stávajících převodovek pro zlepšení jejich funkce, životnosti, atd.
  • Komunikace s projektovými manažery i zákazníky
  • Účast při montáži a demontáži repasovaných převodovek
  • Účast při měření a zkoušení převodovek

Nabízíme:

  • Zaměstnání ve strojírenské společnosti s dlouholetou tradicí
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Dobré platové podmínky, každoroční navyšování mezd, čtvrtletní odměny
  • 5 týdnů dovolené, sick day
  • Příspěvek na penzijní připojištění až 900Kč/měsíc
  • Dotované závodní stravování v budově společnosti
  • Další zaměstnanecké výhody

Místo výkonu:

Pošlete nám životopis